Халати | Комплекти |
Зробити очікування дива радісним може тільки турбота. Турбота в усьому, в увазі, в задоволенні бажань і в зручності. А ось як раз турбота в зручності - в області компетенції інтернет магазину халатів «Хвилини Затишку»! Ми допоможемо вибрати правильний халатик або комплектик (халат і сорочка), халат для вагітних і халат в пологовий будинок.
Порада 1. Натуральний матеріал.
Натуральні халатики для вагітних
Більшість вагітних жінок дуже чутливі до тактильних сигналів. Їх шкіра - наче оголений нерв. Фахівці називають це явище кінестетичною особливістю вагітної жінки. Тому - одяг (особливо, домашній) для вагітних повинен бути максимально натуральним! Ніякої синтетики! Бамбук, бавовна, модал, або, на крайній випадок, віскоза - ось правильний вибір для жінки, в очікуванні дива!
Порада №2. Вільний крій і запах.
Купуючи халат-турботу для коханої майбутньої мами, скажімо, в першому триместрі вагітності, подбайте про те, щоб модель була зручною і «за розміром» до третього. Наприклад, придбайте комплект із сорочкою, розширеною від грудей. Нехай залишиться «вільне місце» для зростаючого в маминому животику малюка. Такий халатик, крім того, що абсолютно утилітарний, ще й дуже милий!
Ще одна практична порада, що дозволяє не помилитися з вибором розміру для вагітної жінки - халат із запахом. Відсутність блискавок, гудзиків, гачків і інших застібок дозволяє вибирати протягом усіх 9 місяців найкомфортніший для мами і для малюка «спосіб зав'язування пояса».
Порада №3. Зручно і під час вагітності і після.
Деякі майбутні мами (та й тата теж) люблять купувати речі, розраховуючи на максимально тривалу взаємну любов з ними. Природно хочеться, щоб і служба халата (або ж комплекту з сорочки і халата) не обмежувалась 9-ма місяцями очікування. Для таких, практичних батьків, є відмінний варіант - комплект з халата і сорочки із застібкою спереду, на грудях. Така річ буде просто незамінною відразу після пологів. Адже в ній так зручно годувати малюка!
Психологія вагітних
Як часто вам доводилося чути страшні казки на тему апельсинів в 3 ночі, солоних огірків вприкуску з тістечками, або жирного м'яса, политого топленим шоколадом? А про те, як вагітні поспішали в балетну школу або всілякими шляхами намагалися стрибнути з парашутом і зайнятися йогою?
А про те, як проявляється горезвісний «інстинкт гніздування» жінок в дуже цікавому положенні? Так-так! Це коли всі баночки, книжечки, чашечки і шкарпетки в будинку повинні бути на своєму, початковому визначеному майбутньою мамою, місці. Це коли потрібно обов'язково зробити ремонт, поміняти штори і ні за що не викидати давно відживши своє, речі. Це коли не можна користуватися хімічними миючими засобами, курити (навіть на вулиці) і життєво важливо міняти раз 5 в день шкарпетки.
Правда, схоже на кошмарний сон? Все це - прояв різних сторін «психозу вагітних», викликаного гормональною перебудовою жіночого організму, який готується до статусу МАМИ. Причому, у кожної жінки в очікуванні дива, свої, індивідуальні риси і способи цього прояву.
Втім, є кілька залізних, і завжди працюючих правил виживання пап та інших близьких родичів в умовах очікування поповнення в родині. Правил, які допоможуть зробити майбутню маму щасливою, тата - спокійним і впевненим у собі, а всіх бабусь і дідусів - гордими від того, що незабаром знайдуть новий статус.
Отже,
Правило 1. Ти – найкрасивіша і чарівна!
Ця фраза повинна долітати до слуху майбутньої мами щоразу, як тільки вона на хвилинку затримається біля дзеркала окинути себе (і свою стрімко мінливу фігуру) оцінюючим поглядом. У цих словах має бути море щирості, реального обожнювання і просто ціле сонце променистого щастя від того, що скоро вас буде троє.
Топа: Ще одна порада. Так би мовити, практична, на додаток до емоційних. Зробіть свій внесок в красу майбутньої мами - подаруйте їй що-небудь таке, у чому б вона відчувала себе просто чудово милою. Наприклад, халат і сорочку з натуральної бавовни (тільки натуральної, адже майбутній мамі зовсім ні до чого алергії) з милим бешкетним вухатим зайченям в області найулюбленішого вами животика. Така річ обов'язково буде піднімати вагітній жінці вранці настрій, а ви зможете з почуттям власної гідності претендувати на кілька годин (навіть днів, якщо пощастить!) блаженного спокою і сімейної ідилії.
Правило 2. Як можна більше позитивних емоцій.
Підсвідомо, майбутня мама страшенно боїться майбутнього. Особливо, якщо мамою вона збирається стати вперше. Складнощі пологів, безсонні ночі та інші страшні розповіді «бувалих» подруг перетворюються в незатишні, тривожні сни і поганий настрій. Щоб позбавити улюблену жінку від цього страху, придумайте для неї масу дуже важливих і потрібних справ, які несуть в собі величезний заряд позитиву. Та й самі намагайтеся в них брати участь! Наприклад, щонеділі ходіть разом на прем'єру в ляльковий театр, а потім - на найбільший розпродаж речей для новонароджених. А потім - поспішайте зайти в хороше кафе і з'їсти найбільше морозиво або самий калорійний десерт!
Кружляйте її на руках, з усією серйозністю ставтеся до проблем якийсь серіальної Хуаніти, над долею якої ось вже 6 сезон плаче ваша найрідніша в світі жінка, і змушуйте її посміхатися, абсолютно несподівано підносячи найдивовижніші і неперевершено милі подарунки.
Топа: Зовсім недавно один майбутній тато в подарунок коханій купив у нас в магазині ось такий абсолютно неповторний комплектик. Сяючі добротою, відкритістю, любов'ю і безпосередністю дитинства ведмежата, тепер живуть у них в будинку в якості чарівної палички, за допомогою якої згладжуються всі капризи і гострі кути непорозуміння дев'ятимісячного очікування. Візьміть собі на замітку!
Правило 3. Менше подразників - більше турботи!
Загострення нюху, спотворення смаку, непереносимість гучної музики і деяких, раніше дуже близьких людей - все це лікарі називають гормональним кризою вагітності. Чи не вдаючись до медичної нудної термінології, зробимо людський висновок: вагітній жінці потрібна допомога і турбота на прозовому, побутовому рівні. Її дратує запах смаженої цибулі? Переходьте разом на здорове, правильне харчування, яке не потребуватиме від вас занадто вже великих кулінарних зусиль.
Сніданок з вівсянки, йогурту і чаю з ромашки ви зумієте приготувати за 15 хвилин перед роботою, а майбутня мама буде цілий день з гордістю розповідати, який у неї чоловік молодець! Не подобатися їй енергетика вашого колеги по роботі? Це цілком нормально, бо вагітна жінка відчуває «добро», «зло» і «небезпеку» на рівні інстинктів! Тому - просто запрошуйте «алергена» (по можливості) якомога рідше до себе в гості! Турбота - поняття просте і зовсім реальне, яке вимірюється маленькими реальними і цілком відчутними вчинками, що відбуваються з повним розумінням! Вечірній масаж для втомлених ніг, зігрітий спеціально для неї затишний махровий халат після ванни - це ті сонячні промінчики, з яких складаються поняття «щаслива вагітність» і «турбота про маму і малюка».
Топа: Як бачите, за допомогою підвищеної уваги і милих подарунків (таких, як халат) можна прикрасити час очікування малюка, як для мами, так і для оточуючих її людей. Правда, з вибором самого чудо - халата теж не можна помилитися.
Топа: Ось, мабуть і все, що я вам хотів розповісти про правильні халати для двох і секрети гармонійного очікування появи малюка в будинку! Прислухайтеся до них і ваше життя на найближчі 9 місяців перетворитися з тривожного кошмару в самий радісний і щасливий період життя!
Пропонуємо Вам ознайомитися:
© "Хвилини Затишку"
60m.com.ua
вул. Коряка, 3
(068) 775-60-60
(095) 775-60-60