0
Головна  → Блог  ➜ Нюанси при виборі розміру домашніх тапочок

Розміри тапочок або нюанси при виборі розміру домашніх тапочок

 

 

 

Ви зібралися купити собі затишні домашні тапочки? А може Ви хочете зробити подарунок своїй мамі і порадувати її миленькими домашніми чобітками? У будь-якому випадку, Вам варто знати нюанси щодо визначення розміру домашнього взуття.

 

 

домашні капці

 

 

Як правильно вибрати свій розмір халата ми писали в окремій статті. Особливості вибору розміру домашньої піжами можна знайти тут. Основний принцип, згідно з яким ми підходимо до визначення розміру в магазині 60m.com.ua - це стандартизація всіх розмірів під єдину сітку, прийняту в нашій країні.

 

 

 

Розміри домашніх тапочок

 

Що значить стандартизація всіх розмірів? Візьмемо наприклад певну модель домашніх капців, яка маломірить, тобто вказаний на тапочках розмір 42 насправді відповідає розміру 41. Таке буває у різних постачальників через різні розмірні сітки, на які вони спираються. Ми ж вимірюємо фізичні параметри всіх моделей від всіх постачальників і зводимо все до єдиної таблиці. Таким чином, тапочки з розміром 42, але реально відповідають розміру 41 будуть відображені в магазині 60m.com.ua як розмір 41.

 

 

розмір домашніх тапочок

 

 

Оскільки ми стандартизували всі розміри всіх тапочок до єдиної сітки розмірів - Вам залишається тільки визначити свої фізичні параметри. Це самий стандартний параметр - довжина стопи. Якщо Ви вже купували взуття в Інтернет-магазинах, Ви напевно стикалися з даними параметром. Тоді зовсім все просто - Ви можете сміливо спиратися на розміри, зазначені в нашому магазині і не турбуватися, що дана конкретна модель може бути великою або маломірною.

 

 

Стандартні таблиці розмірів для домашніх тапочок, на які ми спираємося - 60m.com.ua/ua/tablicza_razmerov_domashnix_tapochek

 

 

Якщо Ви зіткнулися з купівлею взуття в Інтернеті вперше, Ви можете самостійно визначити свій розмір за допомогою нашого керівництва - 60m.com.ua/ua/razmeru_tapok

 

 

 

Як вгадати розмір тапочок при покупці на подарунок

 

 

При покупці тапочок або домашніх чобітків на подарунок не завжди відомі фізичні параметри майбутнього власника. Але вирішити цю проблему можна! Варто лише взяти будь-яке взуття того, кому буде призначений подарунок і виміряти параметри довжину по устілці. Саме ця довжина вказує на розмір взуття, який носить її власник. А оскільки, домашнє взуття практично завжди виготовляється вільним, інші параметри (висота стопи і т.п.) будуть не важливі. Ось бачите як просто!

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60