0
Головна  → Блог  ➜ Розміри халатів або як ми підходимо до визначення розмірів жіночих, чоловічих та дитячих халатів

Розміри халатів або як ми підходимо до визначення розмірів жіночих, чоловічих і дитячих халатів

 

 

Кожен з нас, хто цінує справжній домашній затишок, напевно має в своєму гардеробі домашній або махровий халат. А у більшості, таких халатів, напевно кілька. І хоча домашній халат вибачає багато «нюансів» фігури, все ж варто поговорити про розміри халатів і про те, як же правильно вибрати свій розмір.

 

 

 

Як ми стандартизуючи розміри халатів від різних виробників

 

 

На жаль, в даний час, багато брендів одягу використовують свої унікальні сітки розмірів домашнього одягу. Деякі бренди (наприклад азіатські) створюють свою сітку розмірів, виходячи з особливостей фізичних параметрів своїх співвітчизників. Але ці параметри можуть змінюватися в залежності від країни до країни, що призводить до плутанини розмірів і складнощів у покупців.

 

Як ми вирішуємо проблему з невідповідністю розмірів халатів? Все дуже просто, ми вимірюємо кожну модель халата, визначаючи такі параметри:

 

 

фізичні розміри халатів

 

Довжина халата - відстань від верхнього шва на комірі до нижнього краю халата, що вимірюється по середині спини (середина шва на комірі).

Довжина рукава - відстань від верхньої точки шва рукава до краю його манжета.

Ширина плечей  - відстань між верхніми точками шва обох рукавів.

Ширина спини - відстань між нижніми точками шва обох рукавів по спині.

Ширина по талії - ширина халата в запаху (на рівні талії і поясу).

 

Далі, на основі отриманих параметрів, ми визначаємо розмір конкретної моделі халата, відповідно до єдиної, прийнятої у нас в країні, таблицею розмірів. Саме такий стандартизований розмір ми представляємо на сайті для зручності наших покупців. Таким чином, покупець, вибираючи собі халат може сміливо спиратися на вказаний розмір, не боячись, що дана модель може бути великою або маломірною. Для повноти інформації, ми відображаємо також той розмір, який вказаний на самому халаті, що б покупець знав повну інформацію про дану модель.

 

Всі данні вимірювань для кожної моделі халатів, а також вся інформація, що стосується розміру халата представлена на сторінці товару у вигляді посилання «Таблиця розмірів цієї моделі».

 

 

посилання на розміри халата

 

 

Нюанси визначення розміру домашньої піжами можна знайти тут - 60m.com.ua/ua/kak_podobrat_svoj_razmer_pizhamyi.

 

 

Як визначити свій розмір халата?

 

 

Оскільки ми привели всі розміри халатів до єдиних стандартизованих розмірами, Ви можете сміливо спиратися на стандартну таблицю вибору розміру, знаючи свої фізичні параметри.

 

 

Розмір жіночих халатів

 

 

Для визначення потрібного розміру ми рекомендуємо користуватися таблицею розмірів жіночих халатів.

 

Наприклад, вибираючи розмір жіночого халата, маючи зріст 170см, обхват грудей 95см, талію 73см і стегна 97см, визначаємо свій розмір як М і сміливо спираємося на цей розмір, при виборі халата в нашому магазині. Крім того, параметр довжина рукава допоможемо уявити як буде виглядати рукав по довжині (оскільки різні моделі халатів мають різні довжину рукавів, від коротких рукавів і до довгих під манжет).

 

 

 

як зняти свої параметри

 

 

 

Розмір чоловічих халатів

 

 

Для визначення потрібного розміру ми рекомендуємо користуватися таблицею розмірів чоловічих халатів.

 

Принцип визначення розміру чоловічого халата повністю ідентичний визначенню розміру халата для жінок. Вам потрібно виміряти свої параметри: зріст, обхват грудей, талії і стегон і на підставі таблиці визначити свій розмір.

 

 

 

 

 

Корисна порада по вибору розміру халата на подарунок!!!

 

Дуже часто халат вибирають на подарунок близьким і рідним людям. В цьому випадку, не завжди відомі обхвати тіла майбутнього господаря халата. В такому випадку, ті параметри, які ми вимірюємо для кожної моделі халата і які вказані в таблиці розміру моделі - дуже знадобляться. Вам потрібно взяти одяг того, кому буде подарований халат і виміряти ті ж самі розміри, які вимірюємо ми на халатах. Далі, відкривши таблицю розмірів конкретної моделі за посиланням на сторінці товару "Таблиця розмірів цієї моделі", Ви зможете точно визначити необхідний розмір.

 

 

 

 

Розмір дитячих халатів

 

Для визначення потрібного розміру ми рекомендуємо користуватися таблицею розмірів дитячих халатів.

 

З розмірами дитячих халатів все набагато простіше. Якщо не допустити головної помилки - вибір ставати дуже простий. Яка ж це помилка? Вона полягає в тому, що найчастіше при виборі розміру спираються на вік дитини, а не на її зріст!!! Це в корені не правильно, оскільки діти в одному і тому ж віці мають дуже сильну різницю в зрості, а відповідно і в фізичних параметрах. Хоча стандартно прийнято вказувати розмір халата у віці (в тому числі і у нас на сайті), але найголовнішим є саме зріст. А якщо додати сюди ще й власну таблицю розмірів від різних виробників дитячих халатів, отримаємо повну плутанину.

 

Для вирішення цього завдання і спрощення вибору покупцями ми знову таки, привели все розміри до єдиного стандарту і відображаємо розмір на сайті не той, який зазначений виробником, а той, який відповідає фізичним параметрам конкретної моделі халата.

 

 

Повернемося все ж до вибору розміру дитячого халата. Як вже ми говорили, спиратися в першу чергу потрібно саме на зріст дитини. Знаючи зріст, можна по таблиці розмірів точно визначити на який розмір можна спиратися, при пошуку товару в нашому магазині.

 

 

розміри дитячого халата

 

А тепер для наочності наведемо приклад. Ви вибираєте для дитини 6 років махровий халатик. Оскільки одяг для дитини потрібно вибирати трошки з запасом, здавалося б - оптимальне рішення шукати в Інтернет магазинах саме розмір 6-7 (або, як вказують деякі виробники, розмір 6). Але що робити, якщо в асортименті магазинів можуть зустрічатися розміри 118, 122 і т.п.? І чи правильно так робити? Найбільш правильним варіантом буде визначити зріст дитини. Наприклад, в нашому випадку в 6 років ріст дитини становить 114см. Дивимося в таблицю і бачимо, що в такому випадку нам потрібно шукати розмір не 6-7, а 5-6 (дитина опинилася трохи меншою, ніж середній зріст для її віку). Ось тепер, можна сміливо спиратися на цей розмір і бути впевненим, що навіть якщо на халаті вказано розмір 3-4, але по нашій таблиці він представлений як 5-6 - він точно підійде вашому малюку. Так-так, бувають і такі ситуації, коли халат із зазначеним виробником розміром 4 відмінно підходить на дитину 6 років і навіть з невеликим запасом.

 

 

 

Корисна порада по вибору розміру дитячого халата!!!

 

Самим практичним рішенням буде вибрати халат для дитини не просто «з запасом», а трохи «на виріст». У нашому випадку бувало, що купували дитячий халат більше на 4-5 розмірів, ніж потрібно. Хоча дуже перегинати в цьому випадку ми не радимо, але взяти халатик на 1-2 розміри більше - це правильне рішення. Адже дитячий халат «на виріст» буде трохи довше ніж передбачено виробником, а рукавчик завжди можна підкотити.

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60