0
Головна  → Блог  ➜ Халати з льону

Лляні халати

 

 

 

 

 

Переваги та недоліки лляних халатів

 

Напевно, всі вже чули про одяг з льону. Зараз, в світлі модних тенденцій на екологічні матеріали, одяг з льону на піку популярності. Чому ж лляна тканина настільки популярна і для чого купують лляні халати (наприклад такі: жіночі лляні халати і чоловічі лляні халати) ми спробуємо розібратися.Лляна тканина – це тканина, яку отримують з льняного волокна. А ось лляне волокно, в свою чергу, виготовляють з тонких шарів стебла льону. При цьому варто відзначити, що виділення льняного волокна з стебла льону істотно складніше, ніж отримання бавовняного волокна, що робить лляну тканину дорожчою у виробництві.

 

лляна тканинаТак чому ж люди здавна використовують льон, при таких великих трудовитратах на його обробку? А робили це саме завдяки унікальним властивостям льону, які в значній мірі випереджають властивості бавовни, наприклад цілющі властивості. Так, якщо рану перев'язати пов'язкою з льону, заживає значно швидше, ніж при використанні пов'язки з бавовни.Давайте тепер розглянемо докладно основні переваги та недоліки лляної тканини.

 

халати з льону: переваги і недолікиПереваги лляних халатів:

 

  1. Халат з льону відмінно вбирає вологу, швидко висихає і дозволяє тілу в жарку пору року (або в лазні, сауні) відчувати себе комфортно
  2. Одна з основних переваг лляної тканини, по відношенню до тканини з бавовни - це хороший теплообмін. Лляні халати в спеку будуть завжди холоднішими, ніж температура навколишнього середовища, а в холод - тепліше.
  3. Лляні халати завжди на 100% натуральні, тому не накопичують статичну електрику в холодну пору року і сприятливо впливають на імунітет організму.
  4. Унікальні антисептичні властивості лляної тканини. Лляне волокно здатне пригнічувати життєдіяльність хвороботворних бактерій. Це означає що льон - це унікальний природний антисептик, який використовується в повсякденному житті у вигляді одягу, текстилю. Халат з льону незамінний при алергічних хворобах, астмі, для вагітних жінок. Та й для звичайної здорової людини халат з льону - це здоровий спосіб життя і єднання з природою.
  5. Хороші гігроскопічні якості разом з відмінними антибактеріальними властивостями лляних халатів дозволяють їм добре нейтралізувати неприємні запахи, тому в такому халатику Ви ніколи не будете погано пахнути.
  6. Лляний халат - це міцна і довговічна річ. Такий халатик в 5-6 разів міцніше і довговічніше, ніж аналогічний халат з 100% бавовни. Крім цього, лляна тканина витримує більшу кількість прань, не боїться прасування і з часом не жовтіє, як бавовна.

 

 

Недоліки халатів з льону:

 

  1. Будь-який халат з льону дуже швидко мнеться. Ви тільки встигнете погладити його, як він при перших же вигинах буде запам'ятовувати їх. Це природний недолік натуральності цього матеріалу. Як кажуть «це плата за всі його переваги».
  2. Лляний халат не є універсальним. Не буває, наприклад, махрових лляних халатів. Халат з льону це завжди легкий літній халатик, який відмінно вбере вологу, дозволить тілу дихати і відчувати себе комфортно. Але цей халатик навряд чи стане хорошим вибором для холодної пори року, він не зможе Вас так добре зігріти, як домашній махровий халат, наприклад з мікрофібри.

 


Тепер, знаючи всі переваги і недоліки лляних халатів Ви можете зробити усвідомлений вибір, ясно розуміючи в яких випадках варто одягати такий халат, а в яких можливо варто звернути увагу на інші матеріали. Наприклад, лляний халатик буде відмінним вибором в якості домашнього для літа. Також можна використовувати такий халат в лазні, сауні, як готельні, а також в SPA-салонах та інших подібних закладах.Часто, також, використовують тканини з поєднання льону і бавовни, що дозволяє використовувати переваги обох матеріалів. Але це тема окремої історії... У нашому Інтернет магазині халатів представлені як жіночі халати з льону, так і чоловічі лляні халати.

 

Рекомендуємо також ознайомитися:

- чоловічі халати недорого

- короткі халати

- купити халати недорого

- халати жіночі Україна

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60