0
Головна  → Блог  ➜ ДЕНЬ РУШНИКА або 8 незвичайних способів використання рушників

Рушник просто народжений для того, щоб і поза домом забезпечувати вам комфорт. Скажімо, у відрядженні або навіть в турпоході. Або в сауні. Або на пляжі. Хоча... Зміна обстановки миттєво знімає з рушника наліт буденності і зраджує йому новий характер. І з'являються:НЕЗВИЧНІ СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ РУШНИКІВ1. Зручний валик з рушника для масажу


валик з рушника


Знову-таки, моделюємо ситуацію. Літо. Море. Пляж. Ви... І неймовірне бажання розслабиться. «Відпустити» втомлені від року виснажливої сидячої роботи м'язи, розправити хребет (а адже він і є стрижень нашого життя) і довіритися коханому (коханій), який, до того ж, пропонує зробити м'який релакс-масаж. Ну, хто від такого відмовиться? Ось саме в такій ситуації як ніколи знадобиться прихоплений з собою рушник. Він запросто замінить собою масажний валик і стане вашою зіркою на шляху до повноцінного і такого приємного відпочинку!

 

Приклади рушників як валика

 

2. «Зайнято!» На пляжі


рушник для пляжу

 

Правда, всім знайома подібна ситуація? Особливо, які відпочивали колись в Криму... Коли потрібно вставати ні світ ні зоря, бігти на пляж і займати лежак, щоб потім мати можливість комфортно насолоджуватися морем і сонцем весь день, не боячись, що тебе випадково відтопчуть ноги, або навіть голову? Хоча, не факт, на жаль, що коли ви підете купатися, право на ваше «покладочне» місце, шматочок особистого простору поряд з морем, не передадуть комусь іншому... Навіть закордонні курорти (Єгипту або тієї ж Туреччини, наприклад) з низькою «зірковістю» і великим туристичним попитом в сезон, теж страждають подібними «незручностями». Уникнути їх можна тільки одним способом - залишивши на лежаку свій улюблений, великий, банний рушник з загрозливим закликом «ЗАНЯТО!».

 

Приклади пляжних рушників

 

3. Подушка (ковдра) в наметі


рушник як подушка

 

А ось якщо, припустимо, організованому і продуманому відпочинку ви віддаєте перевагу активний і непередбачуваний похід? Наприклад, туди, куди очі дивляться? У ліс, до річки, в гори, в пустелю? Туди, де мало відчувається цивілізація, та й взагалі присутності людини як такої? Туди, де тиша, не працює мобільний, і ніколи не бачили телевізора... Правда, в такі місця потрібно довго йти. А ще - нести на собі все, що може стати в нагоді в ту, або іншу хвилину. Як кажуть бувалі ходоки, в похід майже ніхто і ніколи не бере з собою подушку. Зайвий обсяг, та й вага рюкзака запросто псує загальне враження про глибокий контакт з Матінкою-природою. А спати не дуже зручно на твердій землі. Зазвичай, туристів славно виручають взяті з собою в похід рушники. Адже тут вони виконують крім своєї безпосередньої функції (вбирати вологу після купання), ще й додаткову - служать подушкою під час відпочинку.

 

Приклади великих рушників

 

До речі, великі лазневі рушники, або рушники для сауни можна використовувати і як ковдри.

 

 

4. Надійний засіб від комарів


рушник від комарів

 

І ще кілька слів про користь рушників на виїзді. У поході, на дачі, навіть в селі у улюбленої бабусі рушник послужить вам добру службу, ставши вашим щитом від шкідливих і дістають комах. Ним можна як захиститися, так і прогнати нав'язливого і непроханого гостя - кровопивцю. Для цієї мети вам буде достатньо невеликого рушника для обличчя.

 

Приклади махрових рушників

 

Для війни з комарами найкраще підійдуть рушники маскувального, зеленого кольору.

 

 

5. Плащ в прохолодну нічку

 

рушник плащ

 

Прохолодним літнім вечором, або за довгими нічними посиденьками біля багаття, так приємно укутатися теплим махровим рушником. Особливо це важливо для малюків (адже у них ще не до кінця сформований механізм терморегуляції, і вони болісно переносять перепади температур) і - для домашніх улюбленців, адже їм теж дуже важливо відчувати вашу турботу!

 

Приклади рушників пончо

 

 

6. Тюрбан для подорожнього

 

рушник тюрбан

 

До речі, повертаючись до теми походу або пляжу. Якщо ви, раптом, забули з собою взяти в дорогу капелюх або хустку, від сонця відмінно захистить тюрбан з рушника. А якщо перед тим, як сховати під саморобним головним убором волосся рушник намочити - вийде прекрасний освіжаючий засіб. Ну а навколишні напевно оцінять вашу оригінальність і поспішать наслідувати ваш приклад!

 

Приклади наборів рушників

 

 

7. Іграшка для улюбленця

 

рушник іграшка

 

І ще одна ситуація, коли виручити може звичайний кухонний рушник. Якщо у вас вдома живе улюблений маленький тер'єр або інша собака, записуйте скоріше! Адже непоодинокі випадки, коли азартний хижак в пориві погоні за здобиччю псував меблі, штори, рвав подушки... Тоді його доводиться карати. А це неприємно не тільки вихованцю, а й вам, господареві. Щоб уникнути псування домашньої обстановки зробіть для собаки ляльку з рушників, просто сплетіть пару джгутом або кіскою. Отримайте натомість тишу і чисту, затишну квартиру!

 

Приклади кухонних рушників

 

 

8. «Протигаз» в екстреній ситуації

 

рушник протигаз

 

Ну і нарешті - короткий курс пожежної безпеки. Якщо раптом, не дай Бог, у вашому будинку сталася пожежа, захистити дихальні шляхи (свої і рідних) від диму і гарячого повітря допоможе той же рушник, змочений у воді.


Невеликі рушники для обличчя

 

ТОПА: Особисто я бажаю вам, щоб ваші щоки горіли тільки від любові, а вдома - рясніли від вогню подарункових упаковок, посмішок і танців. Поспішайте дивувати і дивуватися, будьте оригінальні і, головне, частіше заходьте за порадами і покупками в «Хвилини Затишку»!

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60