0
Головна  → Блог  ➜ Посмішка в кармані халату (Ви точно посміхнетеся)

Як часто ви посміхаєтеся? Вас ніколи не цікавило це питання? Давайте проведемо експеримент. Спробуйте підрахувати, скільки разів на день ви стаєте схожими на милий електронний яскраво жовтий смайлик з променистим поглядом? Тільки є одна умова: в «залік» можна брати лише щирі посмішки, від щирого серця!

 

посмішка малюка

 

Якщо ви посміхнулися, наприклад, люто вітаючись рано вранці в коридорі офісу і отримуючи чергову величезну стопку роботи і наганяй - ви злукавили! Така посмішка в розрахунок просто ніяк не влучає! Або ж якщо ви посміхнулися голосно, коли Вам незнайомець боляче наступив на ногу в метро або в трамваї. Або... Та багато може бути «або»!

 

Кожен з нас для себе сам щиро визначає ціну своєї променистої посмішки.

 

Ми теж, як експеримент, спробували підрахувати, скільки ж ми разів за день посміхаємося. Навіть суддю, відповідального за щирість усмішки, вибрали. Ним став наш улюблений Топтижкін, що має непідкупну і авторитетну думку.

 

І ось що у нас вийшло.

 

Ранок. Неймовірно складно зруйнувати солодку ману персикової ночі і почути поклик будильника. Ще трохи... І рука мимоволі, дотримуючись правил робочого ранку, тягнеться до теплого махрового халатику, теж мирно сплячого на спинці стільця біля ліжка. Швидше надіти. Ой, як добре! Розніжене в улюбленому ліжку тіло миттєво занурюється в пухнасту хмарку, що пахне трояндами і лавандою. Посмішка. Перша на сьогодні! Щаслива посмішка!

 

ранок з посмішкою

 

Сніданок. Ароматна кава розтікається солодкою теплою хвилею по всьому організму, змушуючи очі, нарешті, розкритися. Мозок починає вторити серцю, набираючи швидкість і продукуючи перші на сьогодні, ідеї і бажання. Пора будити малюків! Вони такі милі, ще солодко сопуть, оглядаючи свої казкові сни. Полоскотати, скоріше, загорнути в ніжний велюр симпатюльки-халату з вушками, нагодувати і відправити грати, отримавши вдячний повітряний поцілунок і... посміхнутися у відповідь! Посмішка №2 за сьогодні!

 

ранок з посмішкою

 

Робота. Робота у нас теж життєрадісний процес. Ми одержимі єдиною ідеєю, яка за визначенням дуже схожа на справжню, пристрасну любов. Але принадність нашої роботи полягає ще й в тому, що ми маємо можливість весь день торкатися до ранкового шматочку затишку, який панує в будинку кожного з нас. Ми можемо погладити велюр і ще раз згадати про своїх малюків, ми можемо приміряти махровий халатик і опинитися на мить у своїй улюбленій спальні. Але навіть не це головне! Головне те, що ми не живемо без сміху! Фотографуємося, приймаємо ваші замовлення, розповідаємо вам про наші улюблені моделі, п'ємо чай, жартуємо один над одним і щиро посміхаємося! Адже у нас з нашою роботою зав'язався жагучий роман, який (навіть в зовсім близькому майбутньому!) обіцяє завершитися весіллям і перерости в довге і щасливе сімейне життя! Так що - на роботі Топа кожному з нас поставив в залік рівно по сто щирих посмішок! Ура!

 

фотосесія з посмішкою

 

Вечір. Так вже влаштований людський організм, що навіть найприємніший і насичений день його стомлює. І ввечері так хочеться турботи, легкого масажу, доброго слова. Після душу, в м'якій напівтемряві улюбленого будинку так приємно ходити босоніж, закутавши втомлене тіло в велюровий жіночий халат. Ніяких зайвих гудзиків, кнопок і замків. Ніяких швів і «обтягування». Нічого, що може порушувати комфортний відпочинок. Свобода, тепло і плече коханого в якості подушки. Остання на сьогодні, солодка сонна посмішка...

 

вечір з посмішкою

 

Ми спимо, а наш вірний Топтижкін вже підрахував результати експерименту: 103 найщиріших посмішки за день! 103 хвилини, які так запросто додалися до ланцюжку років нашого життя! Але ж, якщо подумати, кожна з наших «експериментальних» посмішок була пов'язана з нашими халатами. Зі справою, яким ми займаємося і вдома і на роботі. Зі справою, яка зараз становить для нас життя!

 

І ось ми, буквально сьогодні, порадилися і вирішили, що наша чарівна посмішка ПОВИННА прикрасити життя когось іще! Ми відкрили в ній найважливішу якість - ПОСМІШКУ МОЖНА ДАРУВАТИ! Її можна передати по колу. Від нас - до кожного з вас! Ми вирішили заховати щиру посмішку в кишеньку кожного з наших халатів, щоб ви неодмінно посміхнулися, отримавши ваше замовлення! А посміхнувшись - передали нашу посмішку комусь сумному і похмурому, що знаходиться поруч! Скажіть йому: «Я дарую тобі посмішку! А ти - передай її комусь ще!».

 

даруйте посмішки

 

НУ, ХІБА НЕ ПРЕКРАСНИЙ СВІТ, що посміхається?

 

 

«Хвилини Затишку» - для вашої родини!
Халатик чарівний собі ти купи,
Посмішку в кишені покупки знайди,
І відразу негайно її подаруй!
І будуть панувати веселощі навкруги,
Душа заспіває безмежним теплом!

 

А ось якщо Ви зібралися купити халати недорого - телефонуйте, ми допоможемо і підкажемо!

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60