0
Головна  → Блог  ➜ Казка про «Хвилини Затишку» очима однієї чарівниці

Дізнайтеся, як халати дарують людям щастя!

халат - відмінне рішення для холодної осені

Осіння лірика

 

Місто... Напевно, всім відомий його вогкий осінній холод! Коли він огортає пеленою темряви все навколо, зовсім якось стираються з пам'яті доріжки і алеї парку, ювелірно покриті сусальним золотом листя, і висить посеред неба «смачне» апельсинове сонечко! Ідеш по цьому місту і думаєш, що тобі тут сумно і самотньо без нього, а воно там, в небесах спить собі в затишному ліжку десь серед пухнастих хмарок і думати забув про нас, земних. І скотиться, раптом з-за цього по зовсім замерзлій щоці випадково набігла депресивна сльозинка, почервоніє знову від противного мокрого вітру ніс, а в будинку оселиться поганий, сумний настрій!

 

Хоча... Є в цій осені, і в цьому місті одна, відома лише небагатьом, таємниця. І вона ділить місто на дві, абсолютно протилежні одна одній, частини. Непосвячені в неї – їх видно серед вулиць міста відразу. Їх видає той же червоний ніс, втомлені очі, і шлейф безнадії хвостом, який помітний навіть за сто верст. А є інші, присвячені. У них, навіть серед сумної осені світяться щастям очі. А ще - у них завжди теплі руки і ніколи не промокають ноги. І тим більше, ніколи не застилає погляд непрохана сльоза. Вони - йдуть в дощ без парасольки, стрибають крізь його холодні струмені і радіють, як малі діти блискучими краплями на волоссі. У цих, інших, є один на всіх, величезний секрет.

 

 

І ховається він на самому краєчку міста, в дивовижному маленькому магазинчику. Кожен день, рівно о 9 ранку цей прихований від очей випадкових людей, чарівний заклад, відкриває свої двері відвідувачам. І ось що дивно: входять люди в ті двері завжди сумні - втомлені, а виходять - помолоділі, веселі і щасливі. Виходять, щоб протистояти життєвим труднощам з посмішкою на губах!

 

задоволені покупці халатів

Чарівники магазину "Хвилини Затишку"

 

А секрет зовсім простий. У цьому магазині замість звичних товарів жителям міста продають час. Так-так! Справжнісінькі секунди, ХВИЛИНИ і навіть години ЗАТИШКУ і щастя! Правда, кількість часу, який вам покладуть в пакет, залежить навіть не від суми, яку ви збираєтеся на весь цей душевний достаток витратити, а від вашої, конкретної, прихованої глибоко в душі, мрії. І ось це тут є головним! У магазині працюють мудрі продавці.

 

Навіть, свого роду, чарівники. Їм неважливо, скільки їх покупцям років, як вони прожили своє життя і скільки зараз грошей у них в гаманці. Головне, вони безпомилково вміють визначати, на яку мрію покупцеві потрібен час. І вже потім - пробивають чек. І ще ніколи до цього часу в магазин не повертали товар і не писали скарг в чарівну книгу!

 

 

 

задоволені покупці халатів

Історія, що відбулася з чоловіком

 

Цей чудовий магазин пам'ятає багато історій зі щасливим кінцем. Одного разу сюди зайшов дуже засмучений чимось чоловік. Не ладилося у нього на роботі, та і вдома точилися постійні скандали. Втомився він від усього цього. А тут, один (постійний покупець цього магазину) порадив сходити в місце, де по абсолютно неймовірній ціні продають щастя. Прийшов. Заплатив зазначену суму. Його попросили хвилиночку почекати. А потім - принесли об'ємний пакет! Чоловік взяв його і пішов додому. А вдома, розгорнувши пакет, побачив... халат. Він не очікував ось так купити чоловічий махровий халат. Він був збентежений. А час де? Втім, заради цікавості, вирішив гарненько розглянути покупку. Халат був дуже м'який, кольору кави з молоком... А потім - ризикнув одягнути його після ванни. І тут - сталося неймовірне!

 

Вперше, за довгі роки виснажливої роботи він зумів сісти в крісло, розслабиться і відпочити. Приємна тканина лоскотала тіло, дарувала казкове тепло, а її шурхіт - заколисував. Це були ті дорогоцінні хвилини відпочинку, які згодом змінили все його життя! Вже на наступний ранок чоловік - бадьорий і веселий - приніс керівнику новий проект, який став сенсацією! Чоловіка визнали і підвищили. Це була його мрія! І, не повірите, шлях її реалізації приснився йому, навіяний шелестінням магічного, затишного халата в той самий, пам'ятний вечір!

 

 

 

задоволені покупці халатів

Історія однієї жінки

 

А в іншої клієнтки, ще зовсім молодої жінки, не ладилося з чоловіком. Вони постійно сварилися, потім пробували миритися і навіть до психолога ходили зі своїми проблемами. Нічого не допомагало! Вона зайшла якось в магазин, гуляючи по вологому місту наодинці зі своїми сумними думками. А продавці-чарівники принесли їй абсолютно приголомшливі халат і сорочку в пакеті з хвилинами щастя. Примірка покупки її настільки надихнула, що вона літала по дому і голосно співала, готуючи вечерю з приголомшливим ароматом.

 

Навіть не помітила, як повернувся додому чоловік... Він був у захваті від її посмішки! І від цього приголомшливого літнього жіночого халата! О, звичайно ж, ця дивовижна історія, чарівним чином почалася в таємничому магазині, закінчилася сімейної ідилією! Більше вони не сварилися через дрібниці! Просто коли він, раптом, починав заводитися, вона - поспішала надіти чарівну річ! І у них - з'являлося час на спільне щастя!

 

 

Батьки та діти

 

А ще у однієї сім'ї були проблеми з сином-підлітком. Вони просто (всі разом і одночасно!) розучилися чути один одного. Кожен закрився в своєму маленькому світі - мильній бульбашці, і страждав від нерозуміння!

 

задоволені покупці халатів

 

І ось одного разу, ось так блукаючи в душевному сум'ятті по осінньому місту, мама цього хлопчика (теж випадково!) забрела в той чарівний магазин і теж за неймовірно незначну суму (яку не можна порівнювати з душевним спокоєм!) купила для своєї родини кілька хвилин щастя, загадавши в душі найзаповітніше своє бажання! А вдома - вона побачила в пакунку справжній боксерський халат! І тут же згадала, що її син колись говорив їй, що хоче бути схожим на свого улюбленого спортсмена. Мамі вистачило однієї хвилини для того, щоб зіставити чарівну підказку покупки зі спогадом, щоб вийшов пазл вирішення проблеми! Увечері, за вечерею, вона урочисто вручила синові подарунок, а ще - абонемент на заняття в кращу школу, і тут…

 

Син вперше подивився на батьків сяючими очима, посміхнувся! І від цієї посмішки мильні бульбашки-кокони лопнули, ця сім'я проговорила цілий вечір! А на наступний ранок син пішов в школу, поцілувавши матір на прощання, удостоївся похвали вчителів за знання і дисципліну і, нарешті, реалізував свою мрію!

 

 

 

 

Магазин, де товаром є не що інше, як хвилини вашого комфорту, затишку, відпочинку, любові, турботи і розуміння один до одного дійсно чарівний! І він дійсно радий відкрити вам свої двері кожен день з 9 до 18! І, більш того, там дійсно працюють люди, які вміють читати ваші думки і передбачати мрії! А ще - вони вміють слухати і дякують вам же за отримане вами щастя щирими, душевними посмішками! І нехай за дверима магазина лукаво скаляться осінні перші морози і вітри, а всередині - продовжують відбуватися чудеса, які кожен новий день додають до світу щасливих людей ще одну людину, або відразу декількох! Називається цей інтернет магазин халатів - «Хвилини Затишку»!

 

 

Приходьте в магазин 60m, і вже завтра ви теж станете частиною нашої казки!

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60