0
Головна  → Блог  ➜ Рушник на Новий рік

Рушник на Новий рікІснує безліч прикмет і звичаїв, пов'язаних з рушниками. Ми вже розглядали питання піднесення рушника в якості подарунка. Але сьогодні, напередодні Нового року, хочеться говорити лише про наступаюче свято і всі пов'язані з ним клопоти. Спробуємо розглянути, як рушники можуть нам допомогти напередодні цього славного свята. На допомогу нам приходить 2 передноворічні історії від 2 наших найактивніших клієнтів. Сподіваємося, вони подарують Вам святковий настрій і надихнуть на створення приємних моментів для Ваших близьких.

 

рушник на новий рікП

 

 

Світлана, 32 роки.

 

Для мене, Новий рік - це чарівне свято. Це свято казки, мандарин і шампанського. Це суєта навколо, яка не може нікого залишити байдужим. Комусь не дуже подобаються передноворічні клопоти, а ось я просто обожнюю їх. Звичайно, можна знайти масу неприємних моментів: черги в магазинах, фінансові витрати, купа клопотів і зобов'язань. Але можна в цьому знайти і щось особливе. Коли ще всі люди відразу починають так активно до чого-небудь готуватися? Коли ще нас усіх об'єднує щось єдине, дуже чуттєве - святкова метушня? Потрібно лише підійти до всіх клопотів «з душею» і тоді Ви отримуєте масу приємних емоцій. І не обов'язково все це дорого.

 

даруємо рушник на новий рік

 

Цього року частина моїх турбот про новорічні подарунки мені допоміг вирішити магазин 60m. Зокрема, одна з найвідповідальніших завдань - це подарунок моїй свекрусі і свекру. Здавалося б, завдання, як і всі інші. Але це не так. Мої свекруха і свекор - дуже інтелігентні люди. Як кажуть вони самі - аристократичне коріння. І це дає про себе знати. Подарувати їм банальний подарунок вже не виходить. Тому, доводиться мені на кожне свято і привід ретельно обмірковувати і вибирати подарунок. На цей Новий рік я вирішила купити їм набір рушників в патріотичному стилі.

 

 

патріотичний набір рушників

Патріотичний набір рушників для обличчя
Патріотичний набір банних рушників

 

 

Вся справа в тому, що подарунок обов'язково повинен бути «не марним», як більшість сувенірів. У той же час він повинен бути «зі змістом», що б не бути банальним. Подарувати просто рушники - це банально. А ось подарувати набір в патріотичних кольорах, перев'язаний гарною жовто-блакитною стрічкою - це і зі змістом і не банально (я ще розглядала варіант вибрати набір з рушників їх улюблених квітів, поклавши все це в подарункову коробку зі змістом). Сподіваюся сподобаються, особисто я була від цих наборів в захваті. Особливо в наш час...

 

 

Аня, 26 років.

 

У мене перед Новим роком особливо напружений період. 29 грудня у моєї хрещениці День народження. І все це накладається на саме новорічне свято і виходить просто бум клопоту і фінансових витрат. В цьому році моїй хрещениці вже 1 рік і при вирішенні що їй подарувати я згадала хрестини і Крижму, яку я їй купувала. Я вирішила, що подарувати їй дитячий рушник на Новий рік - це і доступний і корисний подарунок, який точно стане в нагоді. І знову я звернулася в магазин «Хвилини Затишку». Вивчивши уважно асортимент, вирішила купити дитячий куточок для купання. Думаю всім сподобається. А вже коли трохи підросте - прийду за халатиком.

 

 

дитячий куточок для купання на новий рік

Дитячі куточки для купання

 

Але найцікавіше, мені так сподобалася ідея дарувати рушник, що я захопилася. Я вирішила своєму племіннику купити дитяче пончо:

 

 

дитячі пончо на новий рік

Дитячі пончо

 

Для кращої подруги я вибрала набір для сауни (ми любимо взимку відвідувати лазню)

 

 

жіночі набори для сауни на новий рік

Жіночі набори для сауни

 

У підсумку я так захопилася, що вирішила, як кажуть «гуляти, так гуляти» і купила собі набір кухонних рушників

 

 

рушники на новий рік

Набори рушників

 

 

У підсумку я стала майже оптовим покупцем і відразу в одному місці вирішила масу клопоту по подарункам. Дякую магазину, прийду за халатами тепер для всіх.

 

 

 

P.S. Топтижкін (душа компанії Хвилини Затишку): всіх з наступаючим Новим роком! Приходьте до нас за подарунками, будемо раді Вам допомогти.

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60