0
Розпродаж Рушників
 
акции и скидки

Недорогі рушники тільки в магазині 60m

 

 

Рушник - важливий елемент для будь-якого будинку. Питання, як правильно підібрати цей атрибут, з'являється перед кожною господинею. Багато хто вважає, що рушник необхідно вибирати швидко, але це не так. Тут важливо враховувати багато важливих факторів.

 

 

Раніше рушники вважалися рідкістю, дефіцитом. Сьогодні такі вироби є в кожному спеціалізованому магазині. Ми теж готові запропонувати вам великий асортимент рушників. У нас є вироби з коротким або довгим ворсом, різних розмірів, призначень. Вся продукція виконана з якісного матеріалу, відрізняється від інших виробів надійністю, тривалим терміном використання.

 

 

Як вибрати дешевий рушник

 

 

Ви повинні знати, що вибирати такий виріб необхідно, з огляду на наступні фактори:

 

 

•    Здатність добре вбирати воду. Цей фактор вважається найголовнішим. Він залежить від виду пряжі, як переплетені нитки. Перевірити будь який рушник дуже просто - потрібно на виріб вилити воду. Якщо волога вбереться швидко, матеріал натуральний. А от синтетичні тканини не будуть вбирати воду, краплі на таких рушниках стікають.

 

 

•    Щільність виробу. Цей фактор визначається числом волокон, які використовуються під час виконання матеріалу. Щільність також залежить від виду пряжі, яка використовується під час виготовлення полотна. Якщо у тканини висока щільність, воно буде швидко вбирати вологу, але висихати буде довго.

 

 

•    Величина ворсу. Рушники бувають з довгим, середнім і коротким ворсом. Якщо ворс не сильно довгий, він буде погано вбирати воду. А ось рушник, що має довгий ворс, стане швидше зношуватися, псуватися. Ідеальний варіант - ворс, довжина якого становить 0.5 см.

 

 

•    Жорсткість. Якщо виріб сильно м'який, значить в його складі присутні штучні волокна. Саме через них гігроскопічність рушника значно зменшується. Такий виріб краще вибирати тим людям, у яких може виникати алергія.

 

 

Які рушники по знижкам ви можете придбати в магазині 60m.com.ua

 

 

Хочете купити якісний товар? Заглядайте в наш каталог. У нашому асортименті є такі вироби:

 

 

•    Рушники бавовняні. Цей матеріал відмінно вбирає воду, вважається гіпоалергенним, має м'яку текстуру. Бавовна підходить як для дитячої, так і для дорослої шкіри, у нього висока щільність плетіння, отже, виріб прослужить вам досить тривалий період часу. Відзначимо те, що бавовна вважається екологічно чистим матеріалом, вона безпечна для постійного використання. Крім цього, бавовна - це доступний матеріал.

 

•    Рушники махрові. Для виготовлення виробів застосовуються різні матеріали. Махра може виготовлятися з бавовни, бамбука, деяких синтетичних домішок. Результат - рушники виходять м'які, пухнасті, з подовженими петлями. Махра вважається гігроскопічним матеріалом. Вона може витримати багато прань, зберегти свій вид навіть через деякий час.

 

•    Рушники велюрові. Дані вироби не завжди використовуються за прямим призначенням. У них гарний вид, проте такі вироби мають властивість погано вбирати воду. Часто такі рушники батьки застосовують для зігріву маленьких діток.

 

•    Дитячі рушники. Якісні, натуральні, з дуже веселими кольорами. Такі рушники завжди подобаються малюкам.

 

•    Крижми для хрещення. Жодне хрещення не обходиться без спеціальних хрестильних рушників - крижм.

 

 

Хочете придбати якісні рушники з розпродажу? Придивіться до нашого каталогу. У нас рушники яскраві, красиві, пляжні, банні і звичайно ж недорогі. Ви зможете вибрати вироби для себе і своїх дітей.

 

 

Продукція магазину 60m - це співвідношення невисокої ціни й відмінної якості!

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60