0

Домашній одяг виробництва Китай

 

 

Китай славиться тканинами з бавовни, які високо цінуються, завдяки повністю натуральному складу. Китайська бавовна відома у всьому світі, її основні характеристики: висока якість, гігроскопічність, 100% натуральність, практичність, приємна м'якість, дихаючі і вбираючі вологу характеристики.

 

 

Добрим поглинанням бавовна зобов'язана здатності волокон набухати і збільшуватися в об'ємі майже вдвічі. Причому у мокрому вигляді тканина не втрачає високу міцність, більш того, вона не поступається в цьому шовку. Самі по собі волокна бавовни порожнисті, тому тканини з бавовни мають зігрівальні якості. Великою перевагою виробів з цього натурального матеріалу є дешевизна сировини, як наслідок - товари мають доступну ціну.

 

 

Чимало товарів з Китаю можна придбати для сезону відпусток. На прилавках особливо часто зустрічаються китайські пляжні рушники. Кращий варіант для пляжу - це махровий бавовняний рушник, яке володіє чудовим поглинанням і швидко сохне.

 

 

Бавовна невибагливий у догляді, будь то піжама, футболка або рушник - відмінний результат дає автоматичне або ручне прання. Плями на виробах можна виводити органічними розчинниками.

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60