0

Смалий (Україна)

Бренд Смалий представлений в наступних категорiях товарiв:

Шкарпетки Смалій

 

 

Звичайно, не правильно говорити, що шкарпетки є найголовнішою частиною гардеробу, але те, що вони займають лідируюче місце - не посперечаєшся. У будь-який час року - і взимку і влітку вони виконують свою функцію - захисну. Взимку - це, звичайно ж, захист від холоду, а влітку - захист від потертостей. Ринок так і кишить різноманітним асортиментом шкарпеток за формою, кольором і функціональності. Звичайно, перед покупкою варто визначитися з метою, для якої ви їх купуєте.

 

 

Домашні шкарпетки

 

 

Сучасні виробники пропонують не маленький асортимент самих різних шкарпеток, що б ноги відчували себе тепло і комфортно. Відрізняються досить привабливим зовнішнім виглядом шкарпетки з синтетичних ниток. Вони зручні в експлуатації, їх легко прати, якщо вони якісні, то і линяти не будуть, але, на жаль, в таких шкарпетках досить швидко втомлюється нога. Тому якщо мова йде про домашні шкарпетки, то краще за все звернути увагу на вироби з натуральних матеріалів. Шкарпетки Українського бренду «Смалій» якраз підходять за всіма критеріями. Вони м'які, практичні, теплі, до того ж вони без гумки, а всім, кому хоч раз гумка передавлювала ногу, оцінять їх. Хочу зазначити, що такі вироби прекрасно триматися на нозі і не спадають.

 

 

Якість шкарпеток

 

 

Шкарпетки повинні бути зносостійкими, так само дихати, зігрівати, мати міцність - як бачите запитів до них не мало. Вироби фірми Смалій виробляються відповідно до Держстандарту, склад натуральний, форма не втрачається. Обов'язково звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлені шкарпетки і на співвідношення натуральної нитки та синтетичної. Адже від цього показника і залежить якість виробу і комфорт при носінні. Так само не якісна сировина може стати причиною алергії, тому варто звертати увагу на бренди, які вже встигли завоювати любов споживачів.

 

 

Не дивлячись на те, що шкарпетки необхідні круглий рік, особливу цінність вони представляють взимку, тому у кожного в гардеробі повинні бути теплі вироби. Такі шкарпетки є рекордсменами серед собі подібних, адже завдяки своїм характеристикам здатні зберігати тепло і дарувати ногам комфорт.

 

 

Шкарпетки у подарунок

 

 

До того ж шкарпетки є не поганим подарунком, не потрібно списувати їх з рахунку. Вони можуть, як доповнити якийсь подарунок, так і стати повноцінним подарунком: ви тільки уявіть - велика коробка яскравих, зручних, теплих шкарпеток! Такий подарунок байдужим не залишить. А якщо ви думаєте, що це нудно і навіть банально, то ви точно не бачили вироби з цікавими принтами, наприклад новорічними. Новорічні шкарпетки Смалій не є визиваючими і це їх плюс, адже їх можна носити не тільки в розпал свята, а й всю зиму. При цьому вони не будуть виглядати безглуздо.

 

 

Підводячи підсумки, хочеться зауважити і підкреслити, що при здійсненні покупки необхідно звертати увагу на склад. Для теплої пори року склад повинен бути бавовняний, так як бавовна в теплу пору року забезпечує дихання шкіри. У холодну пору року - це, звичайно ж, шерсть, саме шерсть, не порушуючи терморегуляцію здатна зберегти ноги в теплі. Теплообмін дуже важливий в будь-яку погоду за вікном, але його можуть забезпечити тільки натуральні матеріали. Чому так важливий теплообмін? Тому, що якщо тіло не дихає, може початися алергічна реакція. У складі допускається лише малий відсоток синтетичних ниток для підвищення міцності і еластичності виробу. Тому варто звернути увагу на Український бренд Смалій - він поєднує в собі високу якість, натуральний склад і приємною ціну!

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60