0

Sammy Icon (Семмі Айкон, Україна)

Бренд Sammy Icon представлений в наступних категорiях товарiв:

Шкарпетки SammyIcon

 

 

Шкарпетки це не просто вид натільної білизни, який призначений для тепла і комфорту пересування. Шкарпетки - це в першу чергу стиль! Особливо якщо це модні шкарпетки, які можуть зробити вас особливим і виділити з натовпу. Кольорові, яскраві шкарпетки підкреслять вашу оригінальність і дадуть зрозуміти оточуючим, що у вас є стиль.

 

 

SammyIcon яскравий тому приклад! Цей шкарпетковий бренд родом з України за незначний проміжок часу встиг завоювати серця мільйонів людей і знайти всесвітню популярність. Бренд дуже позитивний, адже головне кредо творців - дарувати гарний настрій і позитивні емоції кожен день!

 

 

Модні шкарпетки

 

 

Якось так склалося, що люди найчастіше носять прості, однотонні шкарпетки. Навіть більше - найпопулярніший колір шкарпеток, як серед жінок, так і серед чоловіків-чорний. Звичайно, людей можна зрозуміти - ними рухає практичність, адже бруд на чорному не так помітний... Далі в рейтингу кольорів йде сірий і за ним білий, так само в цій «трійці» може промайнути синій колір. Якщо просто надіти шкарпетки червоного кольору - то це вже виділить тебе з натовпу, а якщо це будуть молодіжні шкарпетки з принтом в поєднанні кед і джинс - то це додасть вам родзинки і яскраву нотку в ваш день. Шкарпетки бувають різної довжини, що допомагає підібрати їх під будь-який образ. Так само не варто забувати, що модні шкарпетки крім творчої функції ще і дуже комфортні і теплі. Так само не варто турбуватися про прання, брендові шкарпетки SammyIcon не линяють і їх можна спокійно прати в машинці, головне не ставити велику температуру, адже як відомо якщо вироби виготовлені з бавовни, то їх не варто прати при температурі більше ніж 40 градусів, а шерсть і ще менше - 30 градусів.

 

 

Україна – законодавець бренду

 

 

Як уже писалося вище бренд шкарпеток, який здобув всесвітню популярність Summy Icon родом з України. Колекція їх виробів постійно зростає. Шкарпетки є якісними, зносостійкими, відшиваються з індійських ниток вищої якості на сучасних італійських швейних машинках. Над таким оригінальним дизайном жіночих і чоловічих шкарпеток працюють європейські художники. Яскравий, різнобарвний дизайн виробів сильно полюбився покупцям і вони стали популярні. Тепер різнокольорові, креативні шкарпетки - це світовий тренд, вони прекрасно завершують образ, підходять до різних стилів одягу.

 

 

Шкарпетки з малюнком

 

 

До того ж не варто забувати, що шкарпетки - це відмінний подарунок, особливо якщо це шкарпетки з малюнком. Посудіть самі - подарунок повинен бути практичним. А що може бути більш практично, ніж шкарпетки. Я не думаю, що в світі є люди, що їх не носять, тому такий подарунок, особливо якщо вони стильні, буде дуже до речі! Кожна людина унікальна - з цим не посперечаєшся! Унікальність можна підкреслити за допомогою шкарпеток. Яскраві шкарпетки з відповідним за характером з людиною, якій ви даруєте, малюнком - це не тільки турбота про комфорт, але ще і підкреслення його індивідуальності - ця людина обов'язково оцінить ваші старання. До того ж шкарпетки – це подарунок, який ні до чого не зобов'язує! І можете не сумніватися - парфум забудеться, а прикольні, модні шкарпетки - ніколи!

 

 

Хочеться відзначити, що мода на яскраві кольори існує і SammyIcon тому підтвердження. Самі творці говорять, що вони не продають елементи одягу - вони продають емоції! І правда, абсолютно не важливо скільки тобі років, хіба є прописані закони, в якому віці варто надягати чорні шкарпетки, а в якому модні, яскраві, з малюнками - немає! Якщо ви не боїтеся пробувати нове, любите пригода і експерименти, не боїтеся висловлювати свою думку і маєте відкритий стан душі - тоді бренд Sammy Icon для вас!

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60