0

L&L (Эль энд Эль, Польща)

Товари даного виробника поки що не представленi...

Бренд L&L

 

 

Польська фірма L&L з кінця 80-х років минулого століття спеціалізується на виробництві домашнього одягу, зокрема жіночих і чоловічих махрових халатів. Компанія змогла зайняти лідируючу позицію в цій галузі, завдяки виготовленню якісного товару, а також використання для нього натуральних тканин.

 

 

Махрові халати від виробника L & L

 

 

Після трудового дня, прийшовши додому, хочеться відразу ж зняти діловий костюм, переодягнутися і відчути себе комфортно в домашньому одязі. У кожної людини свої пріоритети у виборі домашнього: ми віддаємо перевагу звичайному спортивному костюму, простим бавовняним туалетам або ж зручному махровому халату.

 

 

Як і для будь-якого іншого одягу, для халатів мода диктує свої тенденції, що дозволяє завжди виглядати елегантно і зручно.

 

 

Особливості дизайну

 

 

Здавалося б, халат - що тут такого незвичайного, але, насправді, він має різне призначення і може бути або банним, або багатофункціональним домашнім.

 

 

Сучасна мода віддає перевагу:

 

- вільним силуетам;

 

- приспущеній лінії плечей;

 

- широким рукавам.

 

 

Зазвичай тепер передня застібка відсутня, її замінив глибокий запах і широкий пояс. Зауважимо, що така модель дуже зручна в носінні, вона практична і чудово підкреслює талію. Крім того руху тіла в такому одязі не обмежені, чудове відчуття комфорту і затишку.

 

 

Особливо популярні халати серед жінок, хоча чоловіки теж гідно оцінили зручність халатів, зокрема банних, і в даний час нарівні з жінками користуються цим практичним одягом.

 

 

Халати для жінок

 

 

Жіночі махрові халати дозволяють виглядати привабливо в домашній обстановці, приємні до тіла і є незамінним атрибутом у ванній кімнаті. Вони виготовляються в одній або різній колірній гамі, а також в принт, малюнки варіюються від моделі та крою. Довжина халата також може бути підібрана індивідуально за вашим бажанням.

 

 

Відомо, що махровий халат жінки люблять одягати відразу після купання. Приємне задоволення для тіла - укутатися в м'який і ніжний одяг відразу після душу або ванни. Махрова тканина прекрасно поглинає вологу, через що Ваша шкіра моментально стає сухою і м'якою. У такому вбранні шкіра не подразнюється, моментально приходить відчуття млості і тепла.

 

 

Халати для чоловіків

 

 

Що стосується чоловічих махрових халатів, то вони не менш практичні і приємні до тіла. Для виготовлення теплих махрових халатів найчастіше використовується бавовна, вона чудово поглинає вологу і зберігає тепло.

 

 

Вибираючи чоловічий халат (а зазвичай це банний, для сауни або домашній халат), необхідно визначитися з його цільовим призначенням:

 

- У функції одягу для ванної кімнати входить здатність поглинати вологу, але ще вона повинна відмінно зігрівати тіло після прийнятого душу або ванни.

 


- Для сауни вибирають махрові моделі з високою щільністю махри, так як цей виріб може замінити собою рушник.

 

- Особливою популярністю у чоловіків користуються зимові халати. До них ставляться вимоги щодо комфортності в носінні і м'якості фактури.

 

- Часто банні халати використовуються в якості домашніх в холодну пору року.

 

 

Чоловічі махрові халати можуть бути довгими або короткими, мати комір або капюшон, зав'язуватися на пояс або застібатися на гудзики. Найбільш затребуваними є моделі з запахом, що зав'язуються на пояс. Цей універсальний варіант домашнього одягу найзручніший в носінні, що не сковує рухи і підходить для будь-якої статури.

 

 

Ознайомившись з асортиментом чоловічих і жіночих махрових халатів в нашому асортименті, Ви напевно зможете вибрати якісні халати L&L з Польщі для своєї сім'ї або ж зробити прекрасний подарунок для друзів і батьків.

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60