0

Saheser (Сахесер, Туреччина)

Бренд Saheser представлений в наступних категорiях товарiв:

М'які, ніжні рушники від бренду Saheser

 

 

У світі існує величезна кількість відомих брендів, які завоювали популярність серед споживачів. Серед таких компаній є Saheser. Фірма вже тривалий час займається виробництвом теплих, ніжних, приємних до тіла рушників. У 2007 року компанія автоматизувала виробництво власної продукції, після чого асортимент товарів був розширений. На даний момент фірма виготовляє не тільки рушники, але також махрові простирадла. Вони випускаються в різних кольорах, мають оригінальний дизайн.

 

 

Які рушники пропонує компанія Saheser

 

 

На даний момент фірма випускає широкий асортимент рушників. Ви зможете вибрати модель, враховуючи розмір, відтінок, матеріал, тип виробу. Наприклад, ви зможете підібрати набори рушників, вироби для рук або обличчя. Вони можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом, але, здійснюючи покупку, слід спиратися на якість виробів, їх експлуатаційні показники. Що найголовнішим вважається в рушникові? Виріб повинен швидко вбирати вологу, щоб тіло залишалося сухим після витирання, тим більше, якщо мова стосується банного рушника. Тому віддавайте перевагу якісним матеріалам, які приємні і м'які на дотик. Крім того, важливо, щоб після використання на шкірі не залишався ворс, особливо, якщо він яскравий.

 

 

Як вибрати рушник Saheser

 

 

Звичайний рушник виготовляється з махрової тканини. Вона володіє відмінними якостями: добре вбирає вологу, м'яка, міцна, щільна. Кольори таких виробів найрізноманітніші. Досить популярними вважаються також бамбукові рушники. Вони володіють такими ж експлуатаційними показниками, як махрові. Такий виріб приємний до тіла, ним просто хочеться витирати обличчя і руки. Бамбукові лазневі рушники м'які, дуже затишні.

 

 

Під час вибору виробу ви повинні керуватися наступними рекомендаціями:

 

•    розмір. Класичний рушник має розмір 100 см на 150 см. Є також вироби 70 см на 140 см. Дані моделі вважаються найбільш затребуваними серед споживачів. Вони навіть підходять для пляжного відпочинку. Якщо вам потрібен рушник для рук, тоді зверніть увагу на модель 30 см на 30 см;

 


•    склад. Як правило, рушники виконуються з бавовняної або бамбукової тканини. Так, наприклад, махрові рушники повинні містити 100% натуральних волокон або наближену кількість до даного показника;

 

•    висота і довжина ворсу. Якщо ворсинки довгі, виріб буде м'яким, але у нього швидко зіпсується зовнішній вигляд. Ось чому самими ідеальними вважаються моделі, довжина ворсу у яких становить не більше 0.5 см;

 

•    етикетка. На ній повинна бути вказана щільність рушника. Ідеальний показник дорівнює від 450 до 550. Але зустрічаються такі моделі, на яких щільність не зазначена, хоча даний показник є важливим. Вище щільність, більше води вбере рушник.

 

 

 

Вибирайте рушники Saheser в магазині 60m

 

 

Сьогодні багато магазинів готові представити до уваги покупців якісні рушники Saheser (Туреччина). Один з таких інтернет-магазин 60m.com. В асортименті каталогу представлено безліч виробів високої якості:

 

•    рушники для обличчя. М'які, ніжні, приємні до тіла порадують кожного покупця;

 

•    кухонні рушники. Виконано з бавовняної натуральної тканини пастельних і темних тонів;

 

•    набори рушників. У нього може входити два і більше кухонних рушників.

 

 

Вибирайте тільки якісний товар, представлений магазином 60m.

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60