0
Піжами великих розмірів
 

Жіночі та чоловічі піжами великих розмірів

 

 

Зі зрозумілих причин, людині постійно необхідний сон і відпочинок, а для цього потрібний зручний домашній одяг, який не заважав б рухам тіла, дозволяв розслабитися після трудового дня або заняття спортом і був би виготовлений з якісного матеріалу.
Для чоловіків і жінок з пишними формами зараз запропоновано великий асортимент піжам великих розмірів 3xl-5xl, що мають оригінальний дизайн. При цьому вони дозволяють виглядати вишукано, елегантно і привабливо.

 

 

 

 

Жіночі піжами 4xl, 5xl - висока якість за прийнятною ціною

 

 

Незалежно від розміру, всі піжами для жіночої половини з привабливо розкішними формами виглядають красиво і зворушливо. Спеціальний крій виробів забезпечує комфортну посадку на фігурі. Завдяки якості і міцності матеріалу, такий домашній одяг прослужить довго, при цьому від численних прань не змінюватиме свій первісний товарний вигляд.

 

 

Різноманітність жіночої піжами - незаперечний факт, є як довгі зимові варіанти, з рукавом, так і полегшені літні, що складаються з маєчки та коротких штанців. Відзначимо, що моделі для повних представлені в класичному варіанті і в оригінальному дизайні. В основному і молодь, і люди старшого віку віддають перевагу трикотажним піжамам із бавовни.

 

 

Купуючи сучасний домашній одяг, Ви отримуєте якісно зшиту модель за модними лекалами, причому за невисокою ціною.

 

 

 

 

Чоловічі піжами на будь-який смак - великі розміри

 

 

Ультрастильний чоловічий домашній одяг для повних обіцяє комфорт і якість виробів, а також чудове відображення її власника в дзеркалі, що само собою полестить кожному чоловікові.

 

 

Фасони піжам для відпочинку - на будь-який вибір. Вони подарують тепло і затишок власникові самого вибагливого смаку. Як правило, піжами великих розмірів 3xl-5xl шиються із матеріалів, вкрай приємних до тіла, позбавлених накатишів, не линяють, а тканина з часом не вицвітає. Що само по собі говорить не тільки про естетичність виробу, але і про його практичність. Безумовно, якісні чоловічі піжами виготовляються із гіпоалергенних і натуральних матеріалів.

 

 

Для комфортного сну важливо правильно підібрати розмір піжами і особливо матеріал, з якого вона виготовлена. Як правило, перевага віддається бавовні та віскозі, ці тканини є універсальними, так як в холоди зігрівають, а в літній час швидко вбирають піт.

 

 

 

 

Як не помилитися з розміром?

 

 

Розмір піжами для повних необхідно вибирати, виходячи з росту людини. При покупці звертайте увагу на етикетку або ж на розмірну сітку, якщо вибираєте на сайті 60m.com.ua. Причому зріст слід враховувати з похибкою ± 3 см. Звернувши увагу на зріст, Ви матимете змогу вберегти себе від клопоту вкорочувати штани піжами або ж робити повернення з-за короткої довжини.

 

 

 

 

Визначаємо розміри піжами

 

 

Представникам обох статей слід врахувати деякі нюанси при виборі піжами. Чоловікам, які мають 52 розмір і вище і жінкам після 48 розміру необхідно вимірювати наступні показники:

 

•    обхват талії;

 

•    обхват стегон;

 

•    обхват грудей;

 

 

Якщо після вимірювання розмір штанів і футболки відрізняється, то піжама вибирається по більшому числу. Або ж якщо є така можливість, футболка і штани купуються окремо, згодом Ви зберете свій індивідуальний комплект домашнього одягу.

 

 

 

 

Нюанси вибору розміру для повних

 

 

Часто одного зняття мірок недостатньо, адже в наш час нерідко зустрічаються нестандартні фігури. Для цього визначають її пропорційність і комплекцію, при цьому враховують довжину тулуба і розміри рукавів і штанин. Маючи худорляву фігуру, варто підібрати варіант піжами меншого розміру, ніж при схильності до повноти (3xl-5xl) або в разі наявності живота.

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60