0
Головна  → Блог  ➜ Наша філософія

«Хвилини Затишку» це не простий «звичайний інтернет магазин». Наше покликання створювати і дарувати емоції. Емоції собі, емоції нашим клієнтам і партнерам. Емоції затишку, тепла, веселощів і душевності.Адже те, що ми пропонуємо клієнтам виходить за рамки звичайного продажу товару. Те, що ми продаємо, покликане самою своєю сутністю нести емоції. Позитивні емоції. Емоції, які зроблять життя клієнтів хоч трошки краще, веселіше, затишніше.


Мета нашої команди примножити ці емоції. Ми хочемо дарувати емоції, ми хочемо приймати емоції, адже як кажуть: «Якщо ділитися своїми емоціями, їх не меншає».


Ми втомилися від повсюдної відсутності сервісу і людських відносин. Ми хочемо змінити суспільство, ми хочемо змінити ставлення людей один до одного. Нехай наші зусилля в масштабі всього суспільства - це крапля в морі, але ця крапля буде найправильнішою і вона буде нашою!

 

Наші основні цінності (те, у що ми віримо):

 

1.    Оригінальність – ми намагаємося знаходити нестандартний підхід до банальних речей.

 

2.   Сервіс і ставлення – ми намагаємося ставитися до всіх людей так, як хотіли б, щоб ставилися до нас.

 

3.    Динаміка та інновації – ми не любимо нудьгувати і стояти на місці. Ми любимо рухатися і змінюватися. Ставати краще самим і допомагати зробити це оточуючим.

 

4.    Лідерство – ми не хочемо продавати нашим клієнтам все підряд. Ми хочемо бути кращими в якійсь одній вузькій ніші, але робити це так, що б у наших клієнтів дійсно викликати емоції своїм професіоналізмом, відношенням, якістю сервісу.

 

5.    Філософія затишку – ми віримо, що хвилин затишку можуть зробити життя більш насиченим і щасливішим. І цю філософію ми несемо оточуючим.

 


І якщо після знайомства з нами Ваше життя хоч на маленьку крапельку стане яскравішим - ми будемо дійсно щасливі. Саме в цьому наша основна мета!

© "Хвилини Затишку"

60m.com.ua

Адреса: м. Полтава

вул. Коряка, 3

(068) 775-60-60

(095) 775-60-60